REALIZACJA: BMW 4 G22

Aby prezentowane BMW Serii 4 G22 brzmiało równie sportowo jak prezentuje się w czerwonym lakierze, zamontowaliśmy aktywny układ wydechowy Maxhaust z dwoma boosterami. Aktywny wydech podłączyliśmy oczywiście pod tryby jazdy w menu samochodu, dzięki czemu użytkowanie niczym nie różni się od mechanicznego wydechu z klapami!

REALIZACJA: BMW X5 G05

BMW X5 zyskało sportowe brzmienie dzięki Maxhaust Bridge – najnowocześniejszej i najbardziej rozbudowanej na rynku wersji aktywnego układu wydechowego! Prezentowane BMW może pochwalić się mnogością dźwięków do wyboru, niezliczoną ilością ich konfiguracji i regulacją bezpośrednio przez tryby jazdy w menu pokładowym.

REALIZACJA: AUDI A8

Prezentowane Audi A8 zostało przez wyposażone w najnowszą generację aktywnego układu wydechowego Maxhaust Bridge. To najnowocześniejszy aktywny wydech dostępny dla niemal każdego samochodu, zapewniający niezliczoną ilość konfiguracji dźwięku oraz możliwość podłączenia sterowania bezpośrednio pod tryby jazdy – w tym przypadku sportowe brzmienie dostępne jest po naciśnięciu przycisku Audi Drive Select! A8 teraz nie tylko wygląda potężnie, ale równie adekwatnie brzmi.

REALIZACJA: JAGUAR F-PACE

Montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust wykonaliśmy w sportowym SUVie Jaguara – modelu F-Pace. Dynamiczna stylizacja oraz charakter Jaga nie szły w parze z całkowitym brakiem brzmienia – na co radą jak zawsze staje się aktywny system wydechu!

REALIZACJA: JEEP GRAND CHEROKEE

Jeep Grand Cherokee swoim wyglądem przywołuje skojarzenia z potężnym bulgotem silnika V8 pod maską. Niestety modele z jednostkami diesla rozczarowują swoim brzmieniem – tutaj natomiast przychodzi z pomocą aktywny układ wydechowy Maxhaust, który zapewnia prawdziwie amerykański dźwięk adekwatny dla potęgi Jeep’a!

REALIZACJA: BMW 6 GRANCOUPE

Tym razem sportowe brzmienie zyskało BMW Serii 6 GranCoupe. Atrakcyjna stylizacja nadwozia połączona z dynamicznym charakterem aut BMW wymagała równie agresywnego dźwięku. Aktywny układ wydechowy Maxhaust zapewnił rasowe brzmienie w pełni zintegrowane z menu samochodu, będące idealnym odzwierciedleniem potężnego silnika pod maską!

REALIZACJA: AUDI Q5 SPORTBACK

Kolejne Audi i kolejny aktywny układ wydechowy Maxhaust. Tym razem gościliśmy model Q5 Sportback który doposażyliśmy w bestsellerowy układ zapewniający sportowe brzmienie regulowane bezpośrednio trybami jazdy! Całość oczywiście w pełni zintegrowana z dedykowaną aplikacją na telefon.

REALIZACJA: AUDI A7

Przedstawiamy jedną z kolejnych realizacji opartych o model Audi A7. Dynamicznie stylizowane nadwozie połączono tu z silnikami o całkowitym braku brzmienia – aktywny układ wydechowy Maxhaust to więc jedyne skuteczne rozwiązanie tego problemu!

REALIZACJA: JEEP WRANGLER RUBICON

W nasze ręce trafił wyjątkowy Wrangler Rubicon. Potężny Jeep przygotowany do terenowych eskapad wyglądał niesamowicie groźnie, niestety nie zapewniał odpowiedniego dlań brzmienia. Oczywiście zaradziliśmy temu montując aktywny układ wydechowy Maxhaust!

REALIZACJA: MERCEDES-BENZ GLE COUPE C167

Mercedes-Benz GLE Coupe przeszedł wizualną stylizację na model AMG, brakowało mu jednak odpowiedniego dla nowego wyglądu brzmienia. Zastosowaliśmy w tym celu oczywiście aktywny układ wydechowy Maxhaust oparty na dwóch soundboosterach – gwarantujący maksymalnie realistyczne brzmienie regulowane bezpośrednio z kokpitu!

REALIZACJA: PORSCHE MACAN

Kolejne Porsche opuściło nasz serwis wyposażone w aktywny układ wydechowy Maxhaust. Tym razem bestsellerowy system trafił do modelu Macan, potęgując jego sportowy charakter adekwatny dla samochodów marki z Zuffenhausen.