Mercedes-Benz

REALIZACJA: MERCEDES-AMG A 45 S

Nowy król hot-hatch: Mercedes-AMG A 45 S pomimo 421 KM pod maską potrzebuje agresywniejszego brzmienia. Z powodu filtrów GPF i związanych z tych problemów gwarancyjnych zdecydowaliśmy się na montaż aktywnego systemu Maxhaust – który zapewnia sportowy dźwięk bez trwałych ingerencji!

Aktywny system Maxhaust nie wymaga bowiem ingerencji w fabryczny układ wydechowy. Dzięki temu pozostawiamy w samochodzie filtry oraz czujniki jednocześnie osiągając dużą poprawę jego brzmienia. Odpowiada za to zestaw składający się z soundboostera, modułu dźwięku Stage 4 oraz modułu sterowania Bluetooth. Całość jest w pełni zintegrowana z samochodem, odpowiadając na zmiany prędkości, biegów oraz wszystkie pozostałe parametry.

Dzięki aplikacji na telefon możliwości ustawienia dźwięku są wręcz nieograniczone! Różne barwy brzmienia, głośność czy efekty w postaci “strzałów” – każdy znajdzie tu swoją wymarzoną konfigurację! Wgranymi dźwiękami można później sterować bezpośrednio poprzez tryby jazdy “Comfort-Sport” – dzięki czemu w codziennym użytkowaniu nie są konieczne dodatkowe piloty czy telefon, a całość obsługiwana jest jak klasyczny, sportowy wydech!

Poszukujesz aktywnego układu wydechowego? Zapraszamy do kontaktu z Maxhaust Polska – Wyłącznym Dystrybutorem Maxhaust w Polsce!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *