Land Rover

REALIZACJA: RANGE ROVER SPORT

Czarny charakter prezentowanego Range Rovera Sport wymagał wzmocnienia jego dźwięku. Aby nadać agresywne i sportowe brzmienie sięgnęliśmy oczywiście po bestsellerowe rozwiązanie –  aktywny układ wydechowy Maxhaust.

Range zyskał aktywny system składający się z pojedynczego soundboostera, modułu dźwięku Stage 4 oraz modułu sterowania Bluetooth. Głośnik zamontowany został w podwoziu, bezpośrednio przy tłumikach tylnych co gwarantuje najbardziej naturalny efekt. Urządzenie dzięki wytrzymałej obudowie ze stali nierdzewnej bez problemów radzi sobie z warunkami atmosferycznymi, elektronika natomiast trafiła pod obudowę bagażnika gdzie pozostaje w pełni bezpieczna i niewidoczna.

Brzmienie sterowane za pomocą aplikacji na telefon, może być kontrolowane także bezpośrednio z kokpitu samochodu. W tym przypadku Klient zdecydował się na podłączenie pod przycisk na kierownicy którym można zmieniać profile dźwięku. W efekcie przełączanie pomiędzy cichymi oraz głośnymi trybami odbywa się bez odrywania rąk!

Szukasz sportowego brzmienia? Zapraszamy do kontaktu z Maxhaust Polska – Wyłącznym Dystrybutorem Maxhaust w Polsce.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *