BMW

REALIZACJA: BMW 5 G30

Prezentowane BMW Serii 5 przeszło kompletną przebudowę nadwozia w kierunku modelu M5. Naszym zadaniem było zadbać o odpowiednie dla nowego image brzmienie – co osiągnęliśmy montując aktywny układ wydechowy Maxhaust oparty aż o 4 głośniki – a więc maksymalną możliwą specyfikację.

Najczęstszym wyborem Klientów jest podstawowy zestaw z 1 głośnikiem, sporadycznie rozbudowywany o drugi, dodatkowy booster. W tym przypadku nie było jednak miejsca na żadne kompromisy a Klient zdecydował się na topowy układ składający się z aż czterech urządzeń. Miało to zapewnić sportowe brzmienie bez najmniejszych wątpliwości!

Moduł dźwięku Maxhaust sparowaliśmy zatem z dwoma klasycznymi głośnikami niskotonowymi. Dodatkowo zamontowaliśmy głośnik wysokotonowy, wzmacniający efekty specjalnie takie jak np. popularne strzały z wydechu. By realizm systemu wzniósł się na wyżyny, pod maskę BMW trafił również opcjonalny głośnik wibracyjny, którego zadaniem jest wprawienie maski w drgania imitując pracę dużego silnika V8!

Dowiedz się więcej w Maxhaust Polska – u Wyłącznego Dystrybutora Maxhaust w Polsce.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *