Volkswagen

REALIZACJA: VOLKSWAGEN ARTEON

Volkswagen Arteon to zdecydowanie najbardziej atrakcyjny stylistycznie model w gamie producenta z  Wolfsburga. Dodatkowo doposażony w szereg dodatków tuningowych – jak prezentowany egzemplarz – przyciąga na ulicy mnóstwo spojrzeń. My zadbaliśmy o to, żeby w parze z niebanalnym wyglądem podążało odpowiednie brzmienie!

Choć biały Arteon posiadał już zmodyfikowany układ wydechowy, nadal było za mało. W aucie dołożyliśmy więc aktywny system Maxhaust – oparty na soundboosterach generujących brzmienie. Dzięki najnowocześniejszemu sterownikowi dźwięku Maxhaust Stage 4, dźwięk samochodu uległ diametralnej zmianie – uzyskaliśmy pożądany bas i głębię, niemożliwe do osiągnięcia przy 4-cylindrowych silnikach tradycyjnymi metodami.

Sterowanie głośnością oraz wyborem barw może odbywać się zarówno z poziomu telefonu jak i bezpośrednio poprzez tryby jazdy w kokpicie. Dzięki temu aktywny wydech Maxhaust świetnie uzupełnił sportowy układ wydechowy w Arteonie, zwracając uwagę swoim rasowym brzmieniem gdziekolwiek tylko się pojawi!

Dowiedz się więcej o aktywnych układach wydechowych w Maxhaust Polska – u Wyłącznego Dystrybutora Maxhaust w Polsce.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *