Audi

REALIZACJA: AUDI Q7

Prosto z odbioru w salonie na montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust trafiło do nas prezentowane, czarne Audi. Nowe Q7 zyskało więc system znany z modelu SQ7 jednak oparty na zdecydowanie nowocześniejszych, lepiej brzmiących komponentach. 

Fabrycznie montowane głośniki w modelu SQ7 oparte są bowiem o moduł dźwięku Stage 2, bez możliwości sterowania nim poprzez telefon. W tym przypadku postawiliśmy na najbardziej zaawansowany sterownik Stage 4 oraz moduł Bluetooth gwarantujący pełną kontrolę nad dźwiękiem za pomocą urządzenia mobilnego. Całość połączona jest z aż 2 głośnikami które bez problemu zapewniają maksymalnie realistyczne brzmienie.

Głośniki umieszczone zostały pod podwoziem, bezpośrednio przy tłumiku tylnym. W podobnym miejscu zainstalowane są również boostery w SQ7. Dzięki temu dźwięk wydostaje się z najbardziej naturalnego miejsca jednocześnie nie zabierając przestrzeni bagażowej. Oczywiście instalacja raz z modułami znajduje się pod osłonami bagażnika chroniona przed uszkodzeniami.

Interesuje Cię aktywny układ wydechowy? Zapraszamy do kontaktu z Maxhaust Polska – Wyłącznym Dystrybutorem Maxhaust w Polsce!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *