Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 147

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
BMW 7 F01 Maxhaust

Problem braku sportowego brzmienia pomimo silnika V8 pod maską znają wszyscy posiadacze BMW X5, X6 oraz X7 w wersji M50i. Niestety na rynku ciężko o dedykowane, markowe systemy poprawiające ten stan rzeczy, a jedynym skutecznym rozwiązaniem staje się aktywny układ wydechowy Maxhaust - który to zamontowaliśmy do prezentowanego egzemplarza X6 M50i.

Czytaj więcej

Ford Ranger Maxhaust

Ford Ranger Raptor to jeden z tych samochodów, w których montaż aktywnego układu wydechowego jest wręcz obowiązkiem. Agresywna stylizacja i legendarna nazwa niestety nie idą w parze z brzmieniem jakie generuje silnik diesla pod maską - a rozwiązaniem tego problemu jest właśnie aktywny system Maxhaust.

Czytaj więcej
BMW 7 F01 Maxhaust

Aktywny układ wydechowy Maxhaust dla BMW 750i z benzynowym silnikiem V8 pod maską? Czemu nie! Aktywny system to rozwiązanie idealne również dla większych silników - poprawiające ich brzmienie jednocześnie zapewniając zdecydowanie większy komfort użytkowania dzięki możliwości całkowitego wyłączenia.

Czytaj więcej
Audi A4 B9 Maxhaust

Audi A4 Avant przyjechało do nas po nowe brzmienie. Zapewniliśmy je oczywiście przy pomocy aktywnego układu wydechowego Maxhaust - który oferuje nie tylko rasowy, realistyczny dźwięk, ale również komfort jego dowolnej regulacji zarówno poprzez aplikację na telefon jak i bezpośrednio trybami jazdy Drive Select!

Czytaj więcej
Audi SQ7 Maxhaust

Nowe Audi SQ7 przyjechało do nas z potrzebą rozbudowy fabrycznie zamontowanego, aktywnego układu wydechowego. Aby wydobyć z niego cały potencjał zamontowaliśmy nowy moduł dźwięku Stage 4 oraz moduł sterujący Bluetooth - odblokowując tym samym pełnię potencjału brzmienia SQ7!

Czytaj więcej
Ford Mustang Maxhaust

Kolejny Ford Mustang z silnikiem 2.3 Ecoboost zyskał rasowe brzmienie V8! Wszystko to oczywiście po zamontowaniu aktywnego układu wydechowego Maxhaust - zapewniającego sportowy dźwięk regulowany za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne.

Czytaj więcej
BMW i8 Maxhaust

Kolejne BMW i8 - tym razem w wersji Roadster - trafiło w nasze ręce w celu poprawienia dźwięku. Futurystyczna hybryda została już fabrycznie wyposażona w soundbooster, naszym zadaniem było więc doposażenie jej w moduły dźwięku oraz sterowania Maxhaust - dzięki czemu maksymalnie wykorzystaliśmy potencjał aktywnego układu wydechowego.

Czytaj więcej

Audi A6 Maxhaust

Kolejne Audi A6 C7 przyjechało do nas na szybką poprawę brzmienia. Pomimo benzynowego silnika FSI pod maską, zdecydowaliśmy się na montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust - który zapewnił nie tylko rasowy dźwięk ale również najwyższy komfort użytkowania!

Czytaj więcej
ABT SQ7 Maxhaust

Choć prezentowane Audi SQ7 wyposażone w kompletny pakiet modyfikacji ABT prezentowało się niezwykle dynamicznie, dźwięk silnika diesla pod maską skutecznie niszczył jego sportowy charakter. Po montażu aktywnego układu wydechowego Maxhaust całość nabrała odpowiedniego wyrazu!

Czytaj więcej
BMW X7 G07 Maxhaust

Choć BMW X7 M50d już fabrycznie wyposażone jest w aktywny układ wydechowy, jego brzmienie pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście posiadamy rozwiązanie tego problemu - w postaci jego rozbudowy o moduły sterujące Maxhaust, pozwalające na całkowite zindywidualizowanie dźwięku!

Czytaj więcej
BMW X6 M50d F16 Maxhaust

Pomiędzy kolejnymi, dużymi projektami nad którymi pracujemy nasz serwis opuszcza ogromna liczba samochodów które doposażamy w aktywny układ wydechowy Maxhaust. Jednym z nich jest prezentowane BMW X6 M50d w którym zamontowaliśmy system oparty na dwóch soundboosterach!

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 147

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5