Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 142

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ford Mustang Maxhaust

Kolejny Ford Mustang z silnikiem 2.3 Ecoboost zyskał rasowe brzmienie V8! Wszystko to oczywiście po zamontowaniu aktywnego układu wydechowego Maxhaust - zapewniającego sportowy dźwięk regulowany za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne.

Czytaj więcej
BMW i8 Maxhaust

Kolejne BMW i8 - tym razem w wersji Roadster - trafiło w nasze ręce w celu poprawienia dźwięku. Futurystyczna hybryda została już fabrycznie wyposażona w soundbooster, naszym zadaniem było więc doposażenie jej w moduły dźwięku oraz sterowania Maxhaust - dzięki czemu maksymalnie wykorzystaliśmy potencjał aktywnego układu wydechowego.

Czytaj więcej

Audi A6 Maxhaust

Kolejne Audi A6 C7 przyjechało do nas na szybką poprawę brzmienia. Pomimo benzynowego silnika FSI pod maską, zdecydowaliśmy się na montaż aktywnego układu wydechowego Maxhaust - który zapewnił nie tylko rasowy dźwięk ale również najwyższy komfort użytkowania!

Czytaj więcej
ABT SQ7 Maxhaust

Choć prezentowane Audi SQ7 wyposażone w kompletny pakiet modyfikacji ABT prezentowało się niezwykle dynamicznie, dźwięk silnika diesla pod maską skutecznie niszczył jego sportowy charakter. Po montażu aktywnego układu wydechowego Maxhaust całość nabrała odpowiedniego wyrazu!

Czytaj więcej
BMW X7 G07 Maxhaust

Choć BMW X7 M50d już fabrycznie wyposażone jest w aktywny układ wydechowy, jego brzmienie pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście posiadamy rozwiązanie tego problemu - w postaci jego rozbudowy o moduły sterujące Maxhaust, pozwalające na całkowite zindywidualizowanie dźwięku!

Czytaj więcej
BMW X6 M50d F16 Maxhaust

Pomiędzy kolejnymi, dużymi projektami nad którymi pracujemy nasz serwis opuszcza ogromna liczba samochodów które doposażamy w aktywny układ wydechowy Maxhaust. Jednym z nich jest prezentowane BMW X6 M50d w którym zamontowaliśmy system oparty na dwóch soundboosterach!

Czytaj więcej

REALIZACJA: Audi A7 Maxhaust

30.10.2020 15:05

Audi A7 Maxhaust

Kolejna, standardowa operacja - prezentowane Audi A7 potrzebowało sportowego brzmienia, jednak z zachowaniem komfortu codziennej jazdy oraz bez utraty gwarancji. Posłużyliśmy się zatem najlepszym dostępnym rozwiązaniem w postaci aktywnego układu wydechowego Maxhaust!

Czytaj więcej
VW Arteon Maxhaust

Volkswagen Arteon to zdecydowanie najbardziej atrakcyjny stylistycznie model w gamie producenta z Wolfsburga. Dodatkowo doposażony w szereg dodatków tuningowych - jak prezentowany egzemplarz - przyciąga na ulicy mnóstwo spojrzeń. My zadbaliśmy o to, żeby w parze z niebanalnym wyglądem podążało odpowiednie brzmienie!

Czytaj więcej
Range Rover Sport Maxhaust

DeeJayPallaside przyjechał do nas w celu podrasowania jego Range Rovera Sport. Naszym zadaniem było nadanie Range'owi agresywnego brzmienia adekwatnego dla jego potężnego wyglądu - co oczywiście zrobiliśmy przy pomocy bezkonkurencyjnego, aktywnego układu wydechowego Maxhaust!

Czytaj więcej
BMW X7 G07 Maxhaust

Prezentowane BMW X7 M50d skorzystało ze wszystkich kategorii naszych usług - detailingu, wrappingu oraz tuningu! Uwielbiamy realizacje podczas których możemy połączyć wszystkie dziedziny prac nad samochodem tak, aby ten opuścił nasze bramy perfekcyjnie dopasowany do oczekiwań Klienta!

Czytaj więcej

REALIZACJA: Audi A5 Maxhaust

24.09.2020 15:12

Audi A5 Maxhaust

Audi A5 Coupe pomimo dynamicznej stylizacji nadwozia rozczarowywało brakiem równie sportowego brzmienia. W prezentowanym egzemplarzu zamontowaliśmy więc bestsellerowy, aktywny układ wydechowy Maxhaust!

Czytaj więcej
Ustaw kierunek rosnący

1-11 z 142

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5