Przedstawiamy kolejną, zaległą realizację. Tym razem zgłosił się do nas Klient z chęcią poprawy brzmienia Audi TT Roadster. Niestety niewielki silnik nie zapewniał odpowiedniego dla roadstera dźwięku. Rozwiązaniem okazał się więc aktywny wydech firmy Maxhaust.

P1100296

P1100320

Aktywny system Maxhaust to idealne rozwiązanie dla aut z niewielkimi silnikami oraz wersji Diesla. Jest to układ składający się z zewnętrznych boosterów generujących dźwięk. Dzięki temu fabryczne tłumiki wspomagane są generowanym dźwiękiem imitującym barwę dużo większej jednostki napędowej.

P1100298

P1100293

System Maxhaust jest montowany niezależnie od wydechu, dzięki czemu pasuje do wielu aut na rynku. W przypadku prezentowanego Audi TT, Klient zdecydował się na montaż boosterów pod podłogą bagażnika. Co istotne, rury wylotowe z których generowany jest dźwięk zostały umieszczone na zewnątrz pod podwoziem, co dzięki bliskości tłumika tylnego zapewnia naturalny dźwięk.

P1100291

P1100292

W prezentowanym Audi zamontowaliśmy system z tylko 1 generatorem dźwięku. W przypadku niewielkiego roadstera jest to wystarczające rozwiązanie, dla większych aut proponujemy system z dwoma generatorami. Możliwość montażu pod podłogą bagażnika zapewnia w tej sytuacji wysoką estetykę i jednocześnie pełną funkcjonalność przestrzeni bagażowej.

P1100309

P1100310

Sterowanie układem odbywa się za pomocą aplikacji na urządzenie mobilne. Za pomocą telefonu włączamy i wyłączamy wydech a także mamy możliwość dokładnego ustawienia odpowiedniego dźwięku – to użytkownik określa jego barwę, natężenie, tony oraz szereg innych opcji. Daje to pewność dobrania w pełni satysfakcjonującego brzmienia dla każdego auta!

P1100299

P1100308

Jeżeli również chciałbyś poprawić dźwięk swojego auta za pomocą generatorów dźwięku zapraszamy do kontaktu!