Maxhaust Maxhaust Aktywny układ wydechowy V W447

Więcej widoków

Maxhaust Aktywny układ wydechowy V W447
Darmowa dostawa w 24h
6 500,00 zł
Produkt dostępny w wariantach:

* Wymagane pola

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Lub zadzwoń

6666 888 99

Nr katalogowy maxhaust-w447
Model auta V 200d, V 220d, V 250d
Marka auta Mercedes-Benz
Rodzaj części Wydech
Producent części Maxhaust
AMG Bez AMG
Opis
Dostawa
Montaż
Producent

Maxhaust Aktywny układ wydechowy
Mercedes-Benz Klasy V (W447) - wszystkie wersje silnikowe

Aktywne układy wydechowe Maxhaust to obowiązkowy dodatek dla niemal wszystkich pojazdów z silnikami diesla czy mniejszymi jednostkami benzynowymi. Aktywny system to jedyne, realnie działające rozwiązanie w kwestii uzyskania sportowego brzmienia w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych.

  • Rasowe brzmienie dla samochodów z silnikami Diesla,
  • Regulowanie dźwięku poprzez aplikację na urządzenie mobilne,
  • Uniwersalny montaż w tylnej części auta,
  • Brak ingerencji w fabryczny układ wydechowy.

Dzięki głośnikom najnowszej generacji uzyskiwany dźwięk brzmi najbardziej realistycznie. Wysokiej klasy Sound Boostery zapewniają dźwięk potężnego silnika V8 zarówno na postoju jak i podczas jazdy! Poprzez połączenie z pojazdem za pomocą systemu CAN brzmienie dopasowane jest do aktualnej prędkości, obrotów silnika a także jego obciążenia. Zapewnia to dźwięk maksymalnie zbliżony do uzyskiwanego przez silnik benzynowy o dużej pojemności.

Produkty firmy Maxhaust mogą być sterowane przez darmową aplikację na urządzenia mobilne a także poprzez fabryczną elektronikę pojazdu. Aplikacja Maxhaust umożliwia dokładne ustawienie parametrów brzmienia takich jak głośność, natężenie, barwa czy dźwięk uruchamiania silnika. Dzięki zaprogramowanym trybom, użytkownik posiada dodatkowo możliwość ustawienia wielu różnych profili dźwiękowych sterowanych później już z pokładu samochodu np. za pomocą przycisku trybu jazdy.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami Maxhaust w naszej ofercie!

Posiadamy w magazynie większość produktów z oferty Maxhaust, dlatego zamówienie realizowane jest już następnego dnia.

Dostawa w dowolne miejsce w Polsce jest zawsze darmowa.

Na montaż zapraszamy do naszego serwisu w Poznaniu, gdzie kompleksowo zajmujemy się wszystkimi modyfikacjami.
Pełna obsługa, malowanie oraz montaż w jednym miejscu są gwarancją najlepszej jakości.
Montaż możliwy jest także u naszych autoryzowanych Partnerów.

Aktywny wydech – boostery (głośniki) montowane są zazwyczaj w bagażniku lub pod podwoziem. Instalacja podłączona jest pod CAN oraz źródło prądu.

Maxhaust Tuning Polska

Maxhaust to światowy lider w produkcji aktywnych układów wydechowych. Z know-how firmy korzystają nie tylko zewnętrzni tunerzy, ale również fabryczni producenci tacy jak np. Audi. Technologia niemieckiej firmy sukcesywnie rozprzestrzenia się na całym świecie na fali ogromnej popularności aut z silnikami Diesla, dla których aktywny układ wydechowy jest jedyną skuteczną opcją na poprawę brzmienia.

W Polsce jedynym i wyłącznym dystrybutorem Maxhaust jest GranSport. Gwarantuje to w pełni oryginalne produkty wprost od producenta, wraz ze świadczeniem usług montażowych i gwarancyjnych.

Systemy Maxhaust dostępne są dla większości aut na rynku. Dzięki wysokiej unifikacji ich montaż w minimalnym stopniu narusza konstrukcję auta, pozwalając cieszyć się odpowiednim brzmieniem w parze z najwyższym bezpieczeństwem użytkowania.


[profiler]
Memory usage: real: 22544384, emalloc: 21934736
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem