Kolejny Porsche Cayenne Diesel 958 trafił do naszego serwisu w celu montażu aktywnego układu wydechowego Maxhaust. Postawiliśmy oczywiście na najbardziej zaawansowane rozwiązanie w postaci zestawu dwóch boosterów oraz sterownika Stage 3.

cayenne-maxhaust

Zastosowanie dwóch boosterów w połączeniu z opcjonalnym interface Stage 3 zapewnia najbardziej realistycznie brzmienie. Dźwięk jest basowy od najniższych obrotów aż do końca skali, bez efektu "buczenia". W rzeczywistości efekt jest niemal nie do odróżnienia od silnika benzynowego!

cayenne-maxhaust

W Porsche Cayenne głośniki montujemy pod podłogą bagażnika, natomiast ich wyloty kierujemy pod podwozie. Takie rozwiązanie nie zabiera miejsca w przestrzeni bagażowej i jednocześnie zapewnia generowanie dźwięku bezpośrednio w tylnej partii auta co wpływa na wysoką naturalność brzmienia.

cayenne-maxhaust

Już teraz Porsche Cayenne może cieszyć potężnym brzmieniem pomimo wysokoprężnego silnika pod maską! Jeżeli również chciałbyś wyposażyć swój samochód w aktywny układ wydechowy Maxhaust zapraszamy do kontaktu z GranSport - Wyłącznym Dystrybutorem MAXHAUST w Polsce!

cayenne-maxhaust

cayenne-maxhaust

cayenne-maxhaust