Kolejny Mercedes-Benz Klasy S Coupe przyjechał do nas na niemalże bestsellerowy zestaw modyfikacji - obejmujący poprawę wyglądu dzięki konwersji MOPF 63 AMG oraz ulepszenie dźwięku dzięki instalacji aktywnego układu wydechowego Maxhaust.

Mercedes S Coupe

Konwersja przodu Mercedesów S Coupe na wersję 63 AMG po faceliftingu to zdecydowanie jeden z hitów ostatnich miesięcy. Proces ten może przejść każdy z modeli, zarówno przed jak i po liftingu. W tym przypadku w nasze ręce trafiła S-ka już po odświeżeniu, jednak w wersji nie AMG. 

Mercedes S Coupe

Mercedes S Coupe

Modyfikacja obejmuje wymianę całego frontu w postaci nowego zderzaka, spoilerów, wlotów powietrza i najważniejsze - charakterystycznego grilla Panamericana. Nowe są również wszystkie elementy montażowe i osłony pod zderzakiem, dzięki czemu całość prezentuje się identycznie jak fabryczne S 63 AMG. Oczywiście używane elementy to oryginalne, nowe produkty Mercedes-Benz, gwarantujące odpowiednią jakość efektu końcowego.

Mercedes S Coupe

Aby nowy wygląd AMG szedł w parze z odpowiednim brzmieniem, samochód doposażyliśmy w aktywny układ wydechowy Maxhaust. Głośniki w S Coupe? Wbrew pozorom - jak najbardziej tak! Rozwiązanie to gwarantuje przede wszystkim komfort użytkowania - zapewniając agresywny dźwięk, jednak pozwalając jednocześnie na jego całkowite wyłączenie np. podczas dalekich podróży. Oczywiście brzmienie regulowane jest bezpośrednio z auta poprzez tryby jazdy Comfort-Sport!

Mercedes S Coupe

Odmień swój samochód w GranSport | Cars Care!

Mercedes S Coupe

Mercedes S Coupe

Mercedes S Coupe

Mercedes S Coupe

Mercedes S Coupe