Przedstawiamy nasz kolejny, wielki projekt. Nasze bramy opuścił właśnie pierwszy i jedyny w Polsce Carlsson CS35 powstały na bazie przedłużonej wersji Mercedesa Klasy S (V222). Ekskluzywny bodykit zamontowany na flagowej limuzynie Mercedesa wzbogaciliśmy dodatkowo o aktywny układ wydechowy Maxhaust oraz zastrzyk mocy Brabus. Zapraszamy do zapoznania się z tym wyjątkowym projektem!

Tradycyjnie już duży projekt wymaga wielu dni przygotowań. To długie rozmowy dotyczące poszczególnych dodatków, ich konfiguracji czy kolorystyki. Pośród niezliczonych opcji wspólnie próbujemy ustalić najlepszy z możliwych efektów końcowych. Gdy wizja modyfikacji jest już gotowa, odbieramy auto Klienta i od razu przystępujemy do pracy.

P1080382

P1080386

W prezentowanym Mercedesie Klasy S zamontowaliśmy więc kompletny bodykit Carlsson. 

Przednia część auta to przede wszystkim nowy, kompletny zderzak – wraz z dodatkowym spoilerem, zestawem świateł do jazdy dziennej oraz siateczkami zderzaka wykonanymi z polerowanej stali nierdzewnej! Przednią część auta uzupełniają dodatkowo nakładki na przednie nadkola.

22

26

Kontynuacją zmian przeprowadzonych z przodu auta są nowe listwy progowe. Dużo masywniejsze progi pasują idealnie do dolnej linii zderzaka Carlsson, tworząc spójną całość.

30

Ogrom zmian zaszedł również z tyłu auta. Podobnie jak z przodu, również tutaj zamontowaliśmy kompletny zderzak wraz z nowym dyfuzorem oraz dedykowanymi końcówkami wydechu. Całość wieńczy spoiler na pokrywie bagażnika.

31

Bodykit Carlsson to jednak w tym przypadku nie koniec zmian. Prezentowany egzemplarz został dodatkowo wyposażony w zastrzyk mocy w postaci modułu firmy Brabus podnoszącego parametry silnika do 314 KM oraz 690 Nm, a także zamontowaliśmy w nim aktywny układ wydechowy Maxhaust.

24

Aktywny system składa się z dwóch specjalnie zaprojektowanych głośników zapewniających brzmienie perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych preferencji. Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne mamy możliwość precyzyjnego określenia barwy i brzmienia – od głośności, poprzez natężenie, prędkość dźwięku i wiele innych parametrów tak, aby stworzyć dźwięk idealny w każdych warunkach. System możemy również w dowolnej chwili wyłączyć aby cieszyć się bezszelestną jazdą Klasą S. To rewolucyjny system zapewniający dźwięk maksymalnie zbliżony do naturalnego – posłuchajcie jego możliwości:

Tak przygotowane auto wymaga już tylko kosmetycznych zmian. Zajęli się nimi nasi Partnerzy – firma CATRED Car Hero. W Carlssonie CS35 zostały dodatkowo przyciemnione przednie szyby oraz tylne światła. Zniknęły również chromowane elementy – ramki wokół szyb, klamki oraz listwa na pokrywie bagażnika zmieniły swój kolor na czarny połysk.

17

21

Po wielu dniach pracy nadszedł czas na prezentację efektu końcowego!

Pierwszy i jedyny w Polsce kompletny Carlsson CS35 trafił do Klienta. Nowy bodykit, podniesienie mocy, układ wydechowy a także oklejenie zmieniły Mercedesa Klasy S wprost nie do poznania. Nowy, masywny wygląd przykuwa uwagę i wyróżnia auto na ulicy a jego nowy dźwięk robi wrażenie gdziekolwiek tylko się pojawi. Jedynym elementem auta który oparł się modyfikacjom są jego koła – ciągle w wersji zimowej, jednak już na wiosnę w aucie nie pozostanie nic fabrycznego. Carlsson CS35 jest gotowy!

1

3

Jeżeli chcesz odmienić swoje auto zaufaj GranSport – liderowi tuningu aut premium w Polsce!

Galeria zdjęć:

4

5

2

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

Dodatkowe zdjęcia z etapu oklejania:

18

19

20

Dodatkowe zdjęcia z montażu:

23

25

27

28

29

32