Audi A5 Sportback z silnikiem TDI pod maską potrzebowało sportowego dźwięku. Tradycyjnie w tego typu sytuacjach sięgamy po aktywny układ wydechowy Maxhaust stanowiący jedyne, skuteczne rozwiązanie braku brzmienia silników Diesla.

Audi A5 Maxhaust

Audi A5 Maxhaust

W Audi zamontowaliśmy najpopularniejszą konfigurację systemu w postaci 1 głośnika, modułu sterowania Bluetooth oraz modułu dźwięku Stage 3. To topowy sterownik dźwięku, który zapewnia najbardziej realistyczne brzmienie bez konieczności instalacji dodatkowego głośnika. Cały układ umieszczony jest we wnętrzu auta pod podłogą bagażnika, dzięki czemu pozostaje nienarażony na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Audi A5 Maxhaust

Audi A5 Maxhaust

Nowy dźwięk konfigurowany jest z poziomu zaawansowanej aplikacji na urządzenia mobilne. Mnogość ustawień pozwala na dopasowanie brzmienia do własnych potrzeb a także na szybkie wyłączenie systemu gdy jest to konieczne. Dodatkowo Maxhaust zapewnia pełną kompatybilność z samochodem a więc użytkownik może podłączyć sterowanie pod jeden z fabrycznych przycisków na desce rozdzielczej, bez konieczności sięgania po telefon!

Audi A5 Maxhaust

Audi A5 Maxhaust

Jesteś zainteresowany aktywnym wydechem Maxhaust? Zapraszamy do kontaktu!

Audi A5 Maxhaust

Audi A5 Maxhaust